Detailing a služby přizpůsobené na míru vašemu vozu

Detailing má mnoho podob a každý si pod ním představuje něco jiného, proto bych nerad bazíroval na pojmech, ale nabídl vám své specializované služby zaměřené na péči o vaše mazlíky. 

Vše začíná základní péčí, pod kterou spadá nejšetrnější ruční mytí – věřte, že v ručním mytí jsou obrovské rozdíly, ať už v postupech či pomůckách. 

Detailing se zaměřuje na vzhled laku a zabývá se jeho zdokonalováním i ochranou. Vidíte-li v laku na svém novém autě drobné škrábanečky či hologramy a hloubka laku není dokonalá? V těchto případech většinou postačí lehké strojní přeleštění a váš vůz bude vypadat mnohem lépe než při koupi. Máte-li starší vůz, který už má něco za sebou a ''sluníčka'' v laku jsou viditelná na první pohled? Pro vás bude vhodnější strojní korekční leštění, které odstraní většinu hlubších poškození a navrátí vašemu vozu vzhled nového.

Detailing nezapomíná ani na interiér a péči o něj. Už žádné lesklé a mastné plasty či kůže. Šetrné čištění delikátních kožených povrchů je zdárným příkladem, kdy správný přístup neublíží jemné a drahé kůži, ale zachová ji krásnou na dlouhé roky. Máte-li kůži již opotřebovanou či jinak poškozenou, dokážeme ji většinou opravit. 

Pilířem mých služeb je ochrana laku a jeho uchování v co nejlepším stavu. K tomu mi pomáhají ochranné samohojivé fólie a sklokeramické nano povlaky, které se dají aplikovat na všechny materiály, které na autě najdete.