Odstranění nerozleštěného sealantu z matného laku

Matné laky jsou krásné. Denně jich moc nepotkáte a snad každého fandu do aut na první pohled zaujmou. Ovšem péče o ně není tak snadná. Když se na běžném čirém laku objeví škrábanec či škrábanečky, můžeme je odstranit strojním leštěním. U matného laku strojně leštit nemůžeme – oprava laku znamená… chcete vědět víc?

Ochranné fólie - Paint Protection Film (PPF)

Chcete-li lak skutečně chránit od kamínků a mechanického poškození, které by jinak lak nenávratně poškodilo? Není nic vhodnějšího než instalace čiré ochranné fólie Něco málo si o nich povíme, abyste se trošku zorientovali v kvantitě nabídek. Značek a materiálů je spousta, ale jen některé splňují… chcete vědět víc?

Leštění a ochrana laku BMW M3 Champagne Quartz

Tato krásná eMtrojka prošla full-service balíčkem na ochranu laku – leštěním, instalací čiré ochranné fólie a aplikací keramiky Modesta.  Asi jste si už všimli, že mám kladný vztah ke sportovním autům a rád se o ně nejen starám, ale také je rád i řídím. Znak BMW M představuje nádherný mix elegance,… chcete vědět víc?

Nenechte se napálit, skutečné leštění netrvá 3 hodiny

Rád bych vám nastínil problematiku leštění a broušení autolaku, abyste se orientovali v pojmech a hlavně možnostech jeho oprav    CO JE VLASTNĚ AUTOLAK? To, co nás zajímá, a co převážně lze opravovat bez nutnosti přelakování, je lak čirý. Pomineme jednosložkové laky dřívějších dob. Dnešní laky… chcete vědět víc?

Vítejte u mě na blogu

Jsem rád, že jste zavítali ke mně na stránky. Blog bude zaměřený na články o detailingu a fotky k jednotlivým detailingovým zakázkám, ale sem tam se zde objeví i fotky z výletů či jiných zajímavých akcí. Samozřejmě s auty.   chcete vědět víc?